Moc życzeń w podziękowaniu za pracę na stanowisku dyrektora.

• 2023-09-07 10:00:37
  • Szkoła podstawowa, Uroczystości

Tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w naszym Zespole było przepełnione ciepłymi słowami, podziękowaniami i życzeniami. Wszystko za sprawą przejścia na emeryturę p.o. Dyrektor pani Lucyny Pałubickiej. Pani Lucyna w Gminie Gniewino przepracowała 39 lat. Najpierw jako nauczyciel, a przez kolejnych 16 lat na stanowiskach kierowniczych. Praca zarządzania placówką była bardzo wymagająca. Pełnienie funkcji dyrektora, to nie tylko sprawowanie obowiązków. To misja, a zarazem powołanie wymagające wiedzy, umiejętności i rozwagi.

Moc życzeń w podziękowaniu za pracę na stanowisku dyrektora.

Za lata działania na rzecz uczniów, rodziców, nauczycieli i szkoły, Pani Dyrektor otrzymała podziękowania i nagrodę od Wójta Gminy Gniewino Zbigniewa Walczaka, które wręczył zastępca Wójta pan Krzysztof Sapieha.

Pani dyrektor podziękowała wszystkim za współpracę. Podczas pożegnania powiedziała, że tutaj zostawiła swoje serce, ciągle szukając nowatorskich i twórczych rozwiązań.  Zaowocowało to wieloma sukcesami, które wspólnie z całym gronem osiągała. Zawsze mieliśmy jedyny jasny cel, do którego z uporem dążyliśmy: to wysoka jakość nauczania. Starała się, aby uczniowie, nauczyciele, rodzice i wszyscy pracownicy, czuli się tu bezpiecznie, aby szkoła nie była tylko miejscem nauki i pracy, ale miejscem samorealizacji.

Skierowała także kilka słów  do młodych nauczycieli: Wasza praca jest coraz bardziej  trudna i to we wszystkich aspektach i wymiarach, a przede wszystkim niedoceniana, dlatego życzę , aby nie zabrakło Wam energii,  i aby nie zabito w Was pasji i radości z tego co robicie.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wszystkie działania na rzecz budowy pozytywnego wizerunku naszej placówki. Dziękując, życzymy Pani, aby wszystkie plany i marzenia, odkładane na później, spełniały się właśnie teraz.

Moc życzeń w podziękowaniu za pracę na stanowisku dyrektora. zdjecie 0 Moc życzeń w podziękowaniu za pracę na stanowisku dyrektora. zdjecie 1 Moc życzeń w podziękowaniu za pracę na stanowisku dyrektora. zdjecie 2 Moc życzeń w podziękowaniu za pracę na stanowisku dyrektora. zdjecie 3 Moc życzeń w podziękowaniu za pracę na stanowisku dyrektora. zdjecie 4 Moc życzeń w podziękowaniu za pracę na stanowisku dyrektora. zdjecie 5 Moc życzeń w podziękowaniu za pracę na stanowisku dyrektora. zdjecie 6